Podziękowania

Pragniemy wyrazić naszą ogromną wdzięczność i złożyć podziękowania na ręce Tych Wszystkich Pań, które reprezentując swoje organizacje społeczne wsparły i nadal wspierają nasz Szpital w tym trudnym czasie epidemii koronawirusa.
Dziś mieliśmy przyjemność być obdarowani oraz gościć na dziedzińcu naszego Szpitala przedstawicielki organizacji społecznych, którym dobro, bezpieczeństwo i zdrowie leży szczególnie na sercu. Panie obdarowały nas bonami finansowymi przeznaczonymi na zakup jednorazowych fartuchów medycznych.
Składamy więc serdeczne podziękowania:
– Radnym Rady Miejskiej w Koszalinie: Paniom Dorocie Chałat, Katarzynie Czarkowskiej, Barbarze Grygorcewicz, Anettcie Urbaniak i Izabeli Wesołowskiej;
– Stowarzyszeniu ERA KOBIET;
– Stowarzyszeniu VivaMY;
– Studentkom Wolontariuszkom Wydziału Humanistycznego Politechniki Koszalińskiej, Kierunku Pedagogiki.
Od momentu opublikowania prośby o wsparcie na stronie Szpitala, nieustannie spotykamy
się z wyrazami solidarności, ludzkiej życzliwości i chęcią pomocy płynącą  ze wszystkich stron. Takie społeczne zaangażowanie i dobre słowa płynące od wielu osób dają motywację do dalszej pracy i utwierdzają nas w przekonaniu, że praca jaką wykonują wszyscy lekarze, pielęgniarki, salowe i wszyscy pozostali Pracownicy naszego Szpitala jest ważna i doceniana przez Mieszkańców i wszystkich, którym los naszego Szpitala nie jest obojętny.

                                                            Serdeczne podziękowania składa
                                                           Dyrekcja oraz Pracownicy SZGiChP

Skip to content