Plebiscyt Hipokrates 2017

Dnia 11 maja 2017 r. zostały uroczyście ogłoszone wyniki plebiscytu Hipokrates. Obecna ósma już edycja plebiscytu przyniosła naszej firmie kolejny raz satysfakcję i powód do dumy. Obserwowaliśmy z zainteresowaniem publikowane na bieżąco wyniki głosowań w poszczególnych kategoriach i mieliśmy oczywiście swoje sympatie w wielu kategoriach. Ponieważ osoby reprezentujące Specjalistyczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc od czterech lat były laureatami statuetek, dyplomów i wyróżnień, trudno jest nam przechodzić obok tych głosowań obojętnie.

W czasie trwania głosowania czytelników i internautów nic nie wskazywało na to, abyśmy mogli zasiąść tym razem w gronie „wybrańców”. Toteż niezmiernie miłą niespodzianką był pewnego majowego dnia głos w słuchawce telefonu Pani Redaktor Joanny Boroń informujący, iż jednogłośną decyzją Kapituły Plebiscytu Hipokrates 2017  – wyróżnienie specjalne otrzymuje pani dr hab. med. Anna Maria Słowik – Gabryelska prof. AS, lekarz specjalista chorób płuc, pracująca w Poradni specjalistycznej naszego Zespołu. Dr Anna Maria Słowik – Gabryelska otrzymała Dyplom Lekarz Roku 2017, będący specjalnym wyróżnieniem Kapituły za całokształt dokonań w sferze działań
z zakresu profilaktyki i promocji zdrowia.

W uroczystości nagradzania laureatów, poprowadzonej przez panią redaktor Joannę Boroń, która odbyła się w Park Cafe  udział wzięli reprezentanci Patronów tego wydarzenia:
– Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego – Olgierda Geblewicza,
– Okręgowej Izby Lekarskiej w Koszalinie,
– Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Koszalinie,
– Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koszalinie,
– Czesława Hoca – Posła do Parlamentu Europejskiego.

Wyróżnienie to jest dla naszej placówki ogromnym sukcesem, dowodem sympatii i uznania oraz niekwestionowanym powodem do dumy. Ponadto uważamy, że jest potwierdzeniem zarówno zawodowej i czysto ludzkiej wartości pani dr Anny Marii Słowik – Gabryelskiej.

Skip to content