HIPOKRATES 2015

Jest nam ogromnie miło, że możemy się poszczycić faktem, iż to właśnie w naszym Specjalistycznym Zespole Gruźlicy i Chorób Płuc pracuje laureatka I – go miejsca tegorocznego plebiscytu Hipokrates 2015 w kategorii „Najpopularniejsza Pielęgniarka 2015 roku” w Koszalinie i powiecie koszalińskim. Odniesione dzięki głosom czytelników Głosu Koszalińskiego zwycięstwo (z sumą 531 głosów, II miejsce uzyskało 352 głosy, a trzecie 187) jest powodem do wielkiej radości.
Patronem honorowym tegorocznego plebiscytu Hipokrates jest Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Okręgowa Izba Lekarska oraz Okręgowa Rada Pielęgniarek i Położnych – trudno więc nie zauważyć jak dużą renomę przynosi naszej firmie nazwisko pani Małgorzaty Rynarzewskiej.
Każdy sukces cieszy, każdy jest powodem do dumy. Z każdym zwycięstwem wiążą się również różnego rodzaju zobowiązania – wynikające z naturalnej potrzeby rozwoju, intelektualnego apetytu i zdrowych ambicji do podejmowania kolejnych wyzwań.  Wierzymy, że tych właśnie wyzwań w zawodowych planach nie zabraknie pani Małgorzacie. Każde z nich sprzyjać będzie również naszej firmie, której jest Pani Małgorzata jest godną wizytówką i reprezentantką.

Małgorzata Rynarzewska – Jestem im potrzebna

Głos Koszaliński – 5-06-2015

Skip to content